Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Osina
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Osina w sprawie programu współpracy Gminy Osina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok.

 

OGŁOSZENIE

 

w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Osina w sprawie programu współpracy Gminy Osina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok.

Zgodnie z uchwałą Nr XL / 233/ 2010 Rady Gminy Osina z dnia 9 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji oraz projektów rocznych programów współpracy z tymi organizacjami

Wójt Gminy Osina zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działające na terenie Gminy Osina do konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Osina w sprawie programu współpracy Gminy Osina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok .

Termin konsultacji: od dnia 15.11.2016 r. do dnia 25.11.2016 r.

Uprawnieni do reprezentacji przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie mogą składać na załączonym formularzu opinie dotyczące konsultowanego projektu uchwały Rady Gminy Osina w sprawie programu współpracy Gminy Osina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok w sekretariacie Urzędu Gminy Osina (od godz. 7.30 do 15.30) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres promocja@osina.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.11.2015 r. Wszelkie uwagi i opinie zgłoszone po tym terminie nie będą uwzględniane.

Treść projektu uchwały w sprawie programu współpracy Gminy Osina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Osina pod adresem www.bip.osina.pl w zakładce w Prawo lokalne > konsultacje społeczne"

osoba do kontaktu -Michał Wiatr , nr telefonu 508 499 620.

e-mail promocja@osina.pl

 

Wójt Gminy Osina

Krzysztof Szwedo

 

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Emilian Pisarek 14-11-2016 12:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 14-11-2016
Ostatnia aktualizacja: Emilian Pisarek 14-11-2016 12:44